Kvetinové nástenné umenie pre akýkoľvek štýl dizajnu – Foto na plátno

Chcete okoreniť svoj interiér? Ak je to tak, prečo do izieb vo svojom dome nepridať niekoľko výtlačkov na plátno a personalizované umenie?

Kvetinová potlač je momentálne veľmi moderná. Ak vojdete do miestnosti kde visí fotka ako obraz plná farebných kvetov, okamžite vám to zlepší náladu na celý deň. My vám ponúkame  rámované obrazy na plátno, ako aj výtlačky na plátno pre dokonalé nástenné umenie.

Existuje veľa možností, ako si vybrať typ kvetinového vzoru, ktorý chcete vo svojom dome. Všetko od odvážneho až po jemnejšie konzervatívnejšie umenie. V závislosti od vášho štýlu vám môžeme pomôcť nájsť perfektné výtlačky, ktoré dodajú vašim stenám kus prírody.

Tu je pár najlepších tipov, ako môžete do svojho interiéru začleniť úžasné kvetinové umelecké diela pomocou rôznych farieb a štýlov tlače

Foto na plátno – nezabúdajte na dôležité udalosti vo Vašom živote

Obrazy – foto na plátno

Obraz je bežným nástenným umeleckým dizajnom a nie je divu, keď dodá každej  miestnosti aj taký charakter. Existuje toľko krásnych kvetinových obrazov, ktoré sú k dispozícii na plátne, v rámoch  ako výtlačky či fotka ako obraz, ktoré by u vás doma vyzerali perfektne

Veľký a odvážny

Kvetinové výtlačky sú najlepšie veľké a odvážne. Fotka ako obraz na stenu s výraznými kvetinovými vzormi vám okamžite padne do oka, keď vojdete do domu. Bez ohľadu na to, aký kvetinový dizajn si vyberiete, veľké plátno alebo rámová tlač pekne rozbije obrovský prázdny priestor na stene.

Nezabudnite, že každý otvorený a čistý priestor by mal byť doplnený nástenným umením ako výrazným stredobodom.

Foto na plátno – ukážte vašu originalitu a spomínajte na svoje spomienky

Zátišie

Fotka ako obraz krásneho kvetinového zátišia, prináša upokojujúcu atmosféru a prenáša vás do prírodného sveta. Na obrazoch a fotografiách s kvetinovým motívom, je úžasné to, že sa hodia do každej miestnosti – kuchyne, jedálne alebo vašej spálne.

Fotografie

Ak dávate prednosť realistickejším dizajnom kvetov, fotka ako obraz je perfektná. Dodá vášmu domovu prírodný prvok a predstavia niektoré z najkrajších zátiší, aké môžete dostať. Fotografiu je možné vytlačiť buď na veľké plátno, alebo môžete kvetinovú fotografiu zarámovať a zavesiť na stenu.

Abstrakt

Abstraktné nástenné umenie je v posledných rokoch stále obľúbenejšie. Ľudia radi vidia svetlé kvety, ktoré je možné interpretovať niekoľkými spôsobmi. Fotka ako obraz je trendové nástenné umenie , ktoré vytvára jedinečný štýl, ktorý sa perfektne hodí do vášho domova.

Vintage

Ak milujete výtlačky zo starej školy, vintage kvetiny sú tým správnym krokom. V spojení s krásnym rámom posúva používanie tohto trendového štýlu nástenného umenia akýkoľvek interiérový dizajn na novú úroveň. Skúste zavesiť do svojej spálne sadu troch ladiacich kúskov, či už fotka ako obraz alebo rôzne výtlačky a dodajte svojej izbe nový charakter.

Romantické zábery ešte nikdy neboli také krásne ako na plátne – foto na plátno

Moderné

Ak milujete moderný interiérový dizajn a hľadáte spôsob ako začleniť kvetinové výtlačky, kresby a obrazy do vášho domova, k dispozícii je množstvo kvetinových vzorov. Moderná umelecké dielo môže mať mnoho podôb. Bez ohľadu na to, čo uprednostňujete, môžete svoj domov premeniť na prehliadku nádhernej botaniky s modernými umeleckými potlačami na stenu.

Súčasné

Súčasné kvetinové nástenné umenie môže mať rôzne podoby. Všetko je o tom, ako interpretujete konkrétne umelecké dielo. Pridanie súčasných výtlačkov do vášho domu môže vytvoriť rozmanitosť a novú kultúru. Fotka ako obraz alebo grafika, či niečo neobvyklejšie. Bez ohľadu na to čo si vyberiete, je tu moderný kvetinový kúsok pre každého.

Pomôžeme vám vytvoriť jedinečné personalizované nástenné umenie pre váš domov.

Objednávajte na www.fotonaplatno.sk alebo priamo na odkaze FOTONAPLATNO

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Špeciálna ponuka

Prihlás sa na odber noviniek

a získaj  20% zľavu na prvý nákup

NEWSLETTER POZASTAVENÝ

NA STRÁNKE SA PRACUJE

Scroll to Top