Foto na plátno – Ako ozdobiť schodisko nástenným umením

Zútulnite a rozjasnite svoj domov pomocou nástenných malieb, rámovaných výtlačkov a vlastných foto na plátno  na vašom schodisku.

Pokiaľ sa jedná o výzdobu a interiérový dizajn, hlavné miestnosti v dome zvyčajne priťahujú najviac pozornosti. Najviac času trávime so zariadením obývačky a spálne, pretože tam trávime najviac času.  Ale vo vašom dome je ešte jeden priestor, ktorý si zaslúži vašu pozornosť a tým je schodisko. Veľké a krásne schodisko,  ktoré má otvorený priestor na stene je perfektné miesto na zavesenie umenia nad schody.

Foto na plátno - nezabúdajte na dôležité udalosti vo Vašom živote
Foto na plátno – nezabúdajte na dôležité udalosti vo Vašom živote

Tu sú naše nápady na nástenné maľby schodísk – foto na plátno

Č. 1: Foto na plátno ako umelecké dielo na stenu

Na schodiskových stenách je úžasné, že poskytujú obrovské prázdne plátno, takže sú ideálnym miestom pre veľké umelecké diela, ktoré sa nikde inde nehodia. Vlastná potlač pomáha otvárať priestor a zväčšuje ho. Obraz zavesený na schodisku si všimne každé oko čo okolo neho prejde, a stáva sa prirodzeným predmetom konverzácie. Predmet tlače je na vás a vašom vkuse. Abstraktné umenie je úžasný spôsob, ako do priestoru pridať vizuálne nástrahy. Radi využívame obrazy na plátno v čiernobielej farbe, ktoré vytvoria sofistikovanú atmosféru v celom priestore.

Č.2: Zbierka vlastných výtlačkov

Jedným z najnovších trendov nástenného umenia, ktorý sa perfektne hodí na schodiskové priestory, je zavesenie vlastnej zbierky výtlačkov. Prvým krokom pri vytváraní očarujúcej steny galérie je zhromaždiť výber vašich obľúbených umeleckých diel ako napríklad foto na plátno, rámové výtlačky a výtlačky fotografií.

Aby vaše obrazy vyzerali vizuálne vyvážené je dôležité ich umiestniť každý v rovnakej výške nad každé schodisko v úrovni očí. Obrázky by mali postupovať rovnomerne po stene a v súlade so samotnými schodmi. Môžete využiť jeden typ rámu a veľkosti na dosiahnutie ladnejšieho vzhľadu priestoru, kľudne však siahnite po rôznych rámoch a veľkostiach plátna pre vytvorenie zábavnejšieho štýlu.

Foto na plátno - Vaše spomienky sú dôležité
Foto na plátno – Vaše spomienky sú dôležité

Č.3: Kombinujte obrazy s predmetmi

Nástenné umenie nie je len obrazoch, výtlačkoch či foto na plátno. Môžete pridať malú rozmanitosť tým, že pridáte predmety ako súčasť celkovej dekorácie steny.

Táto myšlienky vám dáva šancu byť kreatívny a nechať vyniknúť svoju osobnosť. Hudobník si môže zavesiť gitaru spolu s obrazom obľúbeného gitaristu. Ak surfujete, kľudne si zaveste dosku lemovanú obrazom pláže s vlnami. Nič vás nelimituje, nebojte sa využiť všetky druhy predmetov ( visiace rastliny, starožitné svietniky, zrkadlá).

Č.4: Pamätné fotografie

Pre dosiahnutie personalizovaného umenia, urobte zo svojho schodiska spomienku na svoj život s fototlačou rodiny, priateľov, výletov a spomienok či už v rámoch alebo ako foto na plátno.

Najskôr si zhromaždite svoje obľúbené fotografie a potom sa rozhodnite ako ich chcete zoskupiť. Fotografie môžete uložiť chronologicky, pričom najskoršie roky začínajú v spodnej časti schodiska a po nich nasledujú neskoršie udalosti, až kým sa nedostanete hore. Svoje spomienky si však môžete zoskupiť príležitostne pomocou fotografií z konkrétnych výletov alebo udalostí, ako sú svadby, promócie, rodinné stretnutia a iné.

Pomôžeme vám vytvoriť jedinečné personalizované nástenné umenie pre váš domov.

Objednávajte na www.fotonaplatno.sk alebo priamo na odkaze FOTONAPLATNO

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Špeciálna ponuka

Prihlás sa na odber noviniek

a získaj  20% zľavu na prvý nákup

NEWSLETTER POZASTAVENÝ

NA STRÁNKE SA PRACUJE

Scroll to Top